Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
З якого скла роблять душові кабінки
26.11.2019

Душові кабіни і стінки зі скла - це оптимальне рішення для будь-якого інтер'єру. Якого б кольору не була ваша плитка в санвузлі, саме скло універсально впишеться в оформлення. Більш того, зважаючи на особливості матеріалу, скло не псується від постійної вологи в приміщенні і ідеально підходить для використання у ванній. У нас в «БЦ-Стіл» ви можете вибирати душові двері і перегородки з якісного і довговічного скла. Ми розповімо про те, з якого матеріалу виготовляються скляні душові кабінки, і як їх правильно вибрати.

Скло для ванної

Чи звертали ви увагу на те, що часто в скляну душову кабіну не потрібні шторки для ванни і душу? І справа не тільки в тому, що пар від гарячої води заважає огляду - правильне скло часто матируют або покривають спеціальною плівкою. Вона зберігає прозорість матеріалу, але при цьому робить саму кабінку матовою або затемненій. За такою поверхнею в рази простіше доглядати, а всередині такого душа ви будете почувати себе комфортніше.

В душ можна встановлювати тільки гартоване скло, яке не боїться високого навантаження. Попередня обробка високими температурами дозволяє квадрату розжареного скла витримувати до трьохсот кілограм ваги. Більш того, якщо ви вибираєте вироби типу триплекс, то вони стають ще міцніше. Також правильна душова кабінка або перегородка не розлітається на осколки. Сучасні виробники пропонують повністю безпечні моделі, в яких шматочки скла залишаються на плівці після удару. Це знижує ризики травмування під час пошкодження кабінки.

І найголовніше - скло повинне бути якісним, виготовленим за технічними стандартами. Саме таке ми пропонуємо своїм клієнтам в «БЦ-Стіл»!

Новинки

Браузер устарел