Каталог товарів
Як оформити кухонний фартух?
26.11.2019

Кухня - місце в будинку, де ми проводимо більшу кількість часу, ніж в спальні або вітальні. І нам хочеться, щоб інтер'єр був не тільки практичним, але і красивим. Чи можливо це поєднати? Особливо, якщо мова йде про кухонному фартусі, який постійно піддається температурному впливу і брудниться. Ми розповімо про сучасні тенденції оформлення кухонних фартухів і зупинимося виключно на практичних і довговічних моделях.

Серед найбільш популярних варіантів оформлення кухонного фартуха - плитка і скіналі. До першої категорії можна віднести і керамограніт. Перевага такого формату - його доступність і варіативність, ви завжди зможете знайти цікаві фактури і відтінки. Якщо хочете повторити модні сьогодні фартухи у вигляді «сот», то краще зупиніть вибір саме на плитці, де за допомогою контрастної затирання швів можна зробити цікавий візерунок між одиничними плитками.

Якщо ж ви хочете довговічне і однорідне покриття, то можете вибрати скіналі. Це великі плити зі скла, які прикрашають кухонний фартух. Завдяки особливостям кріплення плит, можна отримати повністю однорідну поверхню без видимих швів, цільну картинку. Це дозволяє прикрашати кухню цільними картинами і навіть фартухом з якісну печаткою.

Якщо говорити про загальні тенденції, то важливо звернути увагу на колірне рішення. Якщо кухня світла, то можна зробити не надто широкий темний фартух. Для збільшення простору рекомендують світлий кухонний фартух, незважаючи на міфи, він не менш практичний, легко миється, на ньому не залишається забруднень і пошкоджень. Для цього підійде і плитка, і скінале - головне, правильно вибрати колірне рішення.

Виробник «БЦ-Стіл» пропонує своїм клієнтам якісні вироби зі скла для стильних і сучасних інтер'єрів.

Новинки

Браузер устарел