Каталог товарів
Як вибрати якісне дзеркало?
26.11.2019

Не знаєте, яким має бути правильне і якісне дзеркало? Тоді саме час дізнатися більше про це корисний і необхідний в кожному будинку аксесуар.

Якісне дзеркало обов'язково складається з декількох шарів. Основний, що забезпечує дзеркальне відображення, виготовляється з срібного сплаву. Саме цей метал дає правильне і адекватне відображення. Додатково виробники додають плівку на поверхню, яка захищає метал від корозії, а саму поверхню - від дрібних пошкоджень і дефектів. Якість дзеркала також залежить від заднього покриття - воно повинно бути щільним і однорідним.

Вибираючи дзеркало під замовлення, зверніть увагу на його поверхню - не допускаються нерівності або бульбашки повітря. Тільки ідеально гладка поверхня не спотворює навколишній світ і може вважатися хорошим. Якщо ви хочете замовити якісне дзеркало за доступною ціною, то ми в «БЦ-Стіл» готові допомогти: ми виготовляємо індивідуально меблі зі скла та аксесуари для вашого інтер'єру. Гарантуємо якість і тривалий термін служби кожного виробу.

Новинки

Браузер устарел