Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
Як вибрати скляний стіл для кухні
27.09.2019

Великий каталог кухонних столів зі скла часом тільки ускладнює вибір. На якому з варіантів зупинити свій вибір, як не помилитися з покупкою? Ми в «БЦ-стіл» постараємося дати кілька рекомендацій тим, хто вибирає свій ідеальний кухонний стіл зі скла.

Параметри вибору

Не беручи до уваги зовнішність, слід уважно вивчити наступні критерії при виборі таких меблів:

  • Товщина скла. Вважається, що кухонні поверхні піддаються підвищеним навантаженням, тому їх товщина повинна бути від одного сантиметра. В цьому випадку - чим товщі, тим краще.
  • Матеріал. Для кухні важлива не тільки краса, але і практичність. На глянцевому склі буде видно всі відбитки і невеликі подряпини. Краще зупинити свій вибір на стильній матовій поверхні або кольоровому варіанті. Він стане яскравим акцентом і доповнить кухонні фасади. Всі сучасні кухонні поверхні виготовляються з каленого скла, що робить їх довговічними, міцними і придатними до прибирання.
  • Безпека. Якщо на столику є кути, вони повинні бути добре зашліфовані для виключення ризику травматизації. У разі, якщо в квартирі або будинку живуть діти, рекомендуємо вибирати круглі або заокруглені стільниці.
  • Конструкція. Якщо ви купуєте столик в нашому інтернет-магазині, то цей пункт можна упустити, адже всі наші моделі дуже міцні, з акуратними і грамотно підібраними кріпленнями. Єдине, на що можна звернути увагу - наявність складного механізму, який перетворює невеликий столик в великий обідній.

Радимо вам детальніше вивчити наш асортимент і зв'язатися з нами для уточнення всіх питань що з'явилися. У нас є ваш ідеальний кухонний стіл!

Новинки

Браузер устарел