Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
На що звернути увагу при виборі виробника скляних меблів
27.09.2019

Якщо ви хочете купити дійсно якісні і довговічні меблі, перш за все, слід звернути увагу на її виробника. Нижче ми розповімо, якими критеріями повинна відповідати компанія, яка виготовляє меблі для вашого будинку.

Перевірений виробник завжди дає гарантії на свої вироби. Для надійної компанії важлива репутація, а не обсяг продажів. Кожен виріб повинен бути довговічним і проходити передпродажну перевірку. Хороші креслення і грамотні фахівці зводять до мінімуму кількість гарантійних ремонтів, а саме наявність гарантії додає впевненості покупцям. У «БЦ-Стіл» є гарантія на всі позиції з інтернет-магазину.

Відповідність стандартам якості і нормативам. Меблі не повинні містити токсичних смол і інших матеріалів, які потенційно можуть нашкодити вашому здоров'ю. Так, виробник меблів зі скла в Україні повинен підтверджувати якість і походження сировини відповідно до національного законодавства. Так ви можете бути впевнені в тому, що меблі нетоксична. Стандартам і нормам, як правило, відповідають тільки легально зареєстровані компанії з власними виробничими потужностями.

Наявність інтернет-магазину або прямих точок продажів. Виробник не буде цікавий покупцеві, якщо не надає можливості купувати свою продукцію за доступною ціною. Це можливо тільки при прямій продажу без посередників. У «БЦ-Стіл» є власний інтернет-магазин, де можна купити меблі зі скла відмінної якості і за доступною ціною. Пряма купівля у виробника гарантує наявність або швидке виготовлення будь-якої позиції з асортименту.

Наші клієнти також отримують перелік додаткових послуг з доставки та індивідуальному замовленню меблів - ми робимо все, щоб ви купували найкращі меблі.

Новинки

Браузер устарел