Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
На що звернути увагу при виборі скляного столу
02.10.2019

Вибираючи скло в якості меблевого матеріалу, важливо не звертати увагу на різного роду міфи, які часто виникають навколо нього. Ми розповімо, як правильно вибирати кухонні або журнальні столики зі скла, і які недоліки виробів завадять вам отримати якісну і довговічну меблі.

Меблі для кухні

Яким повинен бути стіл для кухні зі скляною стільницею? В першу чергу, практичним. Це найбільш активне в будинку приміщення, тому чиста глянцева прозора поверхня зі скла не завжди буде кращим рішенням. Якщо у вас є діти, або ви часто любите збиратися за обіднім столом всією сім'єю або з друзями, то набагато простіше доглядати за матовою скляною поверхнею або тієї, яка додатково пофарбована. На такому столі менше видно забруднення, дрібні подряпини і інші пошкодження.

Зверніть увагу на товщину поверхні, вона повинна бути більше одного сантиметра, щоб витримати вагу кухонних приладів і посуду.

Журнальні та офісні столи

Скло також стане відмінним рішенням для офісу або кабінету. Сучасні комп'ютерні столи зі скла ідеально підходять для ноутбука і легкого комп'ютера і офісного приладдя. Такі столи краще вибирати з якісними кріпленнями. Вони можуть бути складними, і обов'язково повинні бути легкими для простого переміщення.

Журнальний столик теж може бути не тільки красивим, але і функціональним - висувна полиця, невеликі коліщатка дозволять використовувати столик в рази частіше і комфортніше. Сучасні дизайнери пропонують велику кількість красивих і функціональних моделей, і ви обов'язково знайдете ту, яка підходить вам!

Новинки

Браузер устарел