Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
Наскільки міцні скляні столи для кухні?
26.11.2019

Навколо скляних меблів весь час витають міфи про її слабкості і непрактичність. Насправді, всі клієнти «БЦ-Стіл» відзначають, що цей матеріал перевершує будь-які очікування по тривалості терміну служби і надійності. Ми спробуємо розібратися в тому, чи дійсно скляні столи підходять для кухні, так вони міцні і практичні.Несколько слов о прочности стекла

Наївно вважати, що у виробництві меблів використовується той же скло, яке застосовується і для декоративного оздоблення приміщень або вікон. Насправді, у виробництві застосовується виключно гартоване скло. Це процес, здатний в шість разів збільшити міцність скла.

Наприклад, квадратний метр звичайного скла легко витримує п'ятдесят кілограм ваги. Після процесу гартування така ж площа не пошкодиться від трьохсот кілограм навантаження. Досить значні показники, чи не так? Більш того, якщо ви зупините свій вибір на так званому триплексі, то міцність ще більше збільшиться. Таким терміном називають два склеєних листа скла, з'єднаних між собою спеціальним полімером. Навіть якщо при недбалої експлуатації скло пошкодиться, то осколки не впадуть на підлогу, а залишаться на спеціальній захищеній поверхні.

Сучасні технології виробництва дозволяють співставити скло з деревом за показниками міцності і довговічності. У нашому інтернет-магазині представлені виключно перевірені і надійні моделі, виготовлені згідно стандартів якості.

Який стіл буде міцним?

Крім самої стільниці, звертайте увагу і на додаткові елементи конструкції столу. Так, дуже важливо саме кріплення. Яким би гарним воно не було, важливо вибирати варіанти з правильно розподіленим навантаженням: грамотно розташовані ніжки допоможуть перерозподілити навантаження на стільницю і збільшать її термін служби.

Також зверніть увагу на обробку крайок, не повинно бути ніяких нерівностей і не до кінця обробленого скла. Це не тільки не естетично, але ще й небезпечно, особливо, якщо в будинку є маленькі діти.

У нашому інтернет-магазині представлені тільки такі моделі: надійні, якісні та безпечні. Залишилося тільки вибрати ідеальний для вас дизайн!

Новинки

Браузер устарел