Каталог товарів
Основні переваги скляних ТВ-тумб
26.11.2019

Якою має бути тумба під телевізор? Практичною або красивою? Стильною або універсальної? Якщо ви задаєте собі таке питання і не хочете йти на компроміси між ціною, якістю, зовнішнім виглядом і практичністю, то кращим вибором стане ТБ-тумба зі скла. Цей матеріал завдяки сучасним технологіям виробництва став одним з найбільш міцних, а його зовнішній вигляд дозволяє ідеально вписати його в будь-яку інтер'єрну стилістику і напрямок.

У чому переваги тумб для телевізора зі скла:

  • Можливість вибрати будь-яку форму і розмір. Скло легко піддається обробці при виробництві, тумби можуть бути різної форми, і ви обов'язково підберете ту, яка підійде саме вам.
  • Міцність. Сучасні варіанти меблів зі скла виготовляються виключно з розжареного скла, а воно витримує напруження до трьохсот кілограм на квадратний метр.
  • Безпека. При обробці, на кромках більше немає гострих кутів і небезпечних ділянок. Навіть якщо тумбочка розіб'ється, все осколки залишаться на захисній плівці, що не розлітаючись по кімнаті.
  • Універсальність. Прозоре скло завжди виглядає актуально, стильно і сучасно. Воно ідеально впишеться як в світлий, так і в темний інтер'єр. Дизайнери використовують кольорові тумби і матові варіанти - вони більш практичні у використанні, на них не залишається слідів від експлуатації.
  • Надійність конструкції. Скло відмінно кріпиться до металу або дерева. Це дає можливість виготовити дійсно міцну тумбу, яка витримає не тільки телевізор, але і інші аксесуари.

«БЦ-Стіл» -це виробник меблів зі скла в Україні, який пропонує вам тільки якісні і перевірені варіанти меблів з якісного розжареного скла. Вибирайте ті варіанти, які підійдуть саме вам!

Новинки

Браузер устарел