Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
Переваги скла в інтер'єрі та в предметах меблів
02.10.2019

Скло в якості інтер'єрного матеріалу ідеально виглядає як в меблях, так і в аксесуарах. Якісні меблі зі скла від українського виробника «БЦ-Стіл» користується популярністю у покупців, а ми спробуємо розібратися, чому все частіше дизайнери зупиняють свій вибір саме на рішеннях зі скла.

По-перше, сучасні методи обробки скляних поверхонь дозволяють отримати не просто красивий, але і міцний матеріал. Хочете використовувати скло для стільниці або полки? Вибирайте товщину поверхні більше одного сантиметра і матеріал, який пройшов процедуру гартування.

Турбуєтеся, що скло потрібно постійно прибирати і очищати від пилу та інших дрібних забруднень? В такому випадку вашим вибором буде матова або додатково пофарбована поверхня, яка вибаглива не більше, ніж ті ж деревина або метал.

Більш того, скло завжди в тренді. Це екологічно чистий і нешкідливий матеріал, в провадженні якого не використовуються різного роду токсичні смоли та інші речовини. Аксесуари та меблі зі скла виглядають ідеально в будь-якому інтер'єрі і відмінно вписуються в будь-яку стилістику.

Новинки

Браузер устарел