Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
Скіналі - що це? Переваги і недоліки
26.11.2019

У нас в «БЦ-Стіл» ви зможете знайти не тільки меблі зі скла, а й інші вироби. Наприклад, чи чули ви про скіналі? Це спеціальні панелі зі скла для оформлення робочого фартуха на кухні. Останнім часом вони в рази популярнішою традиційної плитки або панелей. Розповімо про особливості цього матеріалу, його використання в інтер'єрі і можливі недоліки такого рішення.

Скинали и его использование

Таким терміном називають панелі (розміру стандартної плитки) зі скла з нанесеним на нього зображенням. Вони встановлюються між верхньою і нижньою частиною кухні, виконуючи одночасно захисну і декоративну роль. Скинали захищають стіну від забруднень і негативного впливу високих температур. Саме міцне скло використовується в будь-яких умовах, легко вимивається і не псується від впливу вологи і високого градуса. Сучасні технології виробництва дозволяють нанести на поверхню будь-який необхідний малюнок, що робить скінале універсальним інтер'єрним рішенням.

Скіналі (друга назва матеріалу), використовують відносно недавно. Для нього необхідно спеціальне, зміцнене скло, яке не поступається за показниками міцності плитки і керамограніту. Воно не боїться плям від жиру, забруднень, не псується від високих температур. Більш того, на відміну від плитки, на поверхні зі скла простіше нанести цікавий і незвичайний малюнок, прикрасивши традиційний кухонний інтер'єр. Багато дизайнерів в ремонті використовують світлодіодне підсвічування, яка прикрашає фартух, роблячи його ще більш незвичним і помітним.

На таке скло можна навіть завдати ваше фото з якісним друком. Такий інтер'єр точно буде незвичайним і унікальним, створеним виключно для вас.

Переваги і недоліки

До переваг матеріалу слід віднести:

  • А ось варіативність. Скіналі можуть бути дуже великими в розмірі і доходити до трьох метрів в довжину, при цьому, навіть при з'єднанні стики мінімально помітні. Також вас порадує можливість нанести будь-яке зображення на поверхню і зробити свій інтер'єр дійсно унікальним.
  • Зручність установки.
  • Міцність - не псується від високих температур, не боїться жиру і забруднень.
  • Непомітність швів між плитами, в них не збирається бруд і пліснява.

До єдиним недоліків скіналі слід віднести неможливість пробурити отвори від розетки або кріплення. Краще продумувати їх розташування заздалегідь.

Новинки

Браузер устарел