Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
Скляна кухня - популярне і ефектний напрям
26.11.2019

Сучасні меблі зі скла для кухні дозволить вам позбавитися від міфів про цей нібито примхливий матеріал. У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти ідеальні стільниці та інші меблі для облаштування ідеальної кухні. Але чи дійсно скло стане відмінним рішенням? Спробуємо розібратися в цьому в нашій статті.

Чому скло популярне?

Дуже часто меблі зі скла для кухні фігурує в модних дизайн-проектах і візуалізації сучасного інтер'єру. Чому дизайнери зупиняють свій вибір на такому рішенні?

Справа в тому, що скло - дуже комфортний в роботі матеріал. Завдяки тому, що воно легко піддається обробці, у виробництві можна просто виготовити стільницю або стіл практично будь-якої форми, навіть незвичайної. Тому, якщо ви хочете вибрати дійсно оригінальні меблі - то скло стане першим варіантом, на який слід звернути увагу.

По-друге, скло дуже варіативне. Це може бути прозора поверхня, не звертаюча до себе зайвої уваги в інтер'єрі. Якщо хочеться яскравих акцентів, то скло можна пофарбувати практично в будь-який колір, зробити матовим і більш практичним. Все це дозволяє відносно недорого оформити інтер'єр в необхідному кольорі і стилістиці.

Чи практичний матеріал?

Про красу скла і меблів з нього сперечатися не доводиться. Інший супроводжуючий цей матеріал питання полягає в тому, що покупці все ще сумніваються, чи можна назвати такий вибір практичним. Однозначно, так!

Сучасні виробники пропонують в основному гартоване скло, яке після термічної обробки стає несхильним до різного роду пошкоджень, розтріскування і подряпин. Навіть при активній експлуатації ваша стільниця або стіл будуть виглядати відмінно. А якщо ви зупинитеся на матової поверхні, то на ній не буде видно навіть відбитки і невеликі цятки.

Новинки

Браузер устарел