Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
Скляні меблі і навантаження на неї
26.11.2019

 

 

Як часто ви заглядали в каталог кухонних столів зі скла і не вибирали нічого через те, що сумнівалися в міцності і надійності меблів з такого, здавалося б, тендітного матеріалу? Більш того, часто від знайомих могли чути про те, що скляні меблі непрактична і ненадійна. Але чи так це насправді і чому в більшості випадків саме меблі зі скла буде ідеальним для вас вибором? Спробуємо розібратися разом.

Міцність і практичність скла

Необхідно відзначити, що скло, яке використовується в меблевому виробництві, проходить спеціальну обробку, щоб залишатися міцним і неушкодженим навіть при тривалому активному використанні. Сьогодні на сторінках інтернет-магазину «БЦ-Стіл» ви не побачите скляних стільниць, які не піддавалися процедурі жару. За допомогою високих температур скло стає в шість разів простіше простого матеріалу. Це означає, що квадратний метр розжареного скла витримує до трьохсот кілограм навантаження в одну точку.

Якщо ж ви вибираєте якісні меблі, то її міцність збільшується ще й за рахунок правильно продуманій конструкції. Додаткові ніжки і опори з металу або дерева допомагають перерозподілити навантаження, і стіл або полиця залишаться неушкодженими навіть при постійному впливі на поверхню.

Якщо ви хочете, щоб обраний вами предмет меблів служив ще довше, то обов'язково вивчіть якість фурнітури і кріплення. Важливо, щоб торці були якісно оброблені, не було нерівностей і гострих куточків. В такому випадку, столик можна буде ставити навіть в квартирах і будинках, де є тварини і маленькі діти.

У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо виключно такі вироби: міцні і надійні. Також ми пропонуємо тільки модні і стильні варіанти, які будуть актуальні ще кілька років по тому покупки.

Коли скло краще альтернатив

Чому сучасні дизайнери все частіше зупиняють свій вибір на виробах зі скла, віддаючи йому перевагу? Справа в тому, що це невагомий і легкий матеріал, який вписується в велику кількість інтер'єрних рішень і стилів. Воно відмінно виглядає в мінімалізмі, скандинавському інтер'єрі або хай-теку. І всі ці напрямки сьогодні знаходяться на піку популярності!

Також скло добре тим, що візуально не займає більшу частину приміщення. Звичайно, ви можете покрити стільницю спеціальною кольоровою плівкою або фарбою, але якщо зупинитеся на класичному прозорому або матовому склі, то візуально столик не забиратиме занадто багато уваги в кімнаті. Така характеристика матеріалу особливо ціна для невеликих площ.

 

Новинки

Браузер устарел