Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
Скляні меблі в інтер'єрі. Модно?
26.11.2019

Вивчаючи каталог журнальних столів зі скла, ви напевно замислювалися над тим, чи можна назвати таке рішення дійсно модним і актуальним? Ми в «БЦ-Стіл» намагаємося стежити за тенденціями і пропонуємо виключно ті рішення і матеріали, які є актуальними не тільки сьогодні, але і будуть залишатися затребуваними через багато років. Саме тому ми вибрали скло.

Тенденції 2019 року

У поточному сезоні дуже модні прості рішення. Вся світова мода в цілому прагне до мінімалізму. Якісні матеріали, але простий крій в одязі, стильні, але стримані меблі. Саме це і допомагає найкраще виразити скло. Чим хороший цей матеріал? По-перше, своєю варіативністю. Такий виріб може бути прозорим глянцевим або матовим, без фарбування або кольоровим. Конструкція, на якій використовується скло, також може бути різною: метал класичного відтінку або матеріал з порошковим покриттям. Стильно виглядають варіанти з деревом.

Скло - це нейтральна база для подальших дизайнерських рішень і ідей. Сама природа матеріалу говорить про те, що воно універсальне і практично знаходиться поза часом. А ось те, як саме реалізовано і використане скло, свідчить про актуальність конкретного предмета меблів.

Так, дизайнери радять віддавати перевагу більш стриманим і лаконічним моделям. Якщо ви вибираєте актуальні на десятиліття меблі, вони не повинні бути зі складною конструкцією, дивовижними візерунками або фурнітурою. Простий журнальний столик на стриманій конструкції буде завжди актуально і стильно виглядати як в квартирі, так і в офісі. Звертайте увагу на дизайн і оформлення, а сам матеріал буде актуальним завжди.

Новинки

Браузер устарел