Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
Скляні столики в домашньому інтер'єрі
02.10.2019

Стильні скляні меблі в домашньому інтер'єрі завжди будуть виглядати актуально. Якщо і є якісь тенденції для інтер'єрних рішень, то скло залишається актуальним вже не перші десять років. Якщо ви не знаєте, як підібрати, і в яких стилях використовувати скляні столи, то ми поділимося декількома секретами правильного вибору.

Як вибрати столик

Для початку слід визначитися з призначенням обраного вами предмета меблів. Якщо мова йде про простий журнальний столик, то на перший план виходить його зовнішній вигляд - від нього не потрібно занадто велика практичність і витривалість, товста стільниця також не потрібна.

Для комп'ютерних або кухонних столів необхідний не тільки стильний зовнішній вигляд, а й міцна витривала конструкція, достатня товщина стільниці. Вважається, що оптимальним буде показник від одного сантиметра. Всі торці повинні бути добре зашліфовані для виключення травматизації і порізів, а сама поверхня обов'язково повинна бути рівною і без дефектів. Тільки так стільниця прослужить дійсно довго і не розчарує.

Рекомендуем обратить внимание на репутацию производителя – проверенные фирмы уделяют внимание качеству крепежа и фурнитуры. Это также влияет на общее восприятие стеклянного стола, и может его как испортить, так и сделать гораздо дороже визуально.

Стилі інтер'єру і скло

Скло практично універсальне з точки зору стилістики інтер'єру. Воно ідеально вписується в класику, модерн або мінімалізм. Його можна використовувати і в скандинавському стилі, який вибагливий до матеріалів. Велику роль в цьому випадку грає дизайн і конструкція, яку і слід вибирати згідно особливостей конкретної стилістики.

Новинки

Браузер устарел