Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
В якій обстановці інтер'єру краще використовувати скло
26.11.2019

Сьогодні ви можете облаштувати свій інтер'єр в десятці інтер'єрних стилів і напрямків. Скандинавський, лофт, модерн, мінімалізм, класіска, хай-тек або кітч - при правильному підході будь-який з них буде виглядати свіжо і актуально. Але як вписати скляні меблі і аксесуари в таку квартиру або будинок? Ми розповімо, в якій інтер'єрної стилістиці скляні меблі в домашньому інтер'єрі виглядає органічно, а де її краще не використовувати.

Стилі, які «дружать» зі склом

Якщо ви хочете використовувати скло в інтер'єрі, то зверніть увагу на наступні інтер'єрні напрямки:

  • Хай-тек - це справжнє поле для фантазії разом зі скляними меблями. Напрямок передбачає текучі і гнучкі форми, відсутність гострих кутів. Це все характерно і для скла. Вибирайте столи і полиці незвичайної форми, можна вибрати яскраві відтінки для створення «синтетичного» або навіть кислотного ефекту.
  • Скандинавський інтер'єр - якщо ви виберете стіл з дерев'яною основою, то стільниця може бути дерев'яною. Але тут зверніть увагу на натуральне матове або звичайне прозоре скло. Не варто вибирати яскраві пофарбовані поверхні, адже в легкому і натуральному скандинавському стилі такі варіанти виглядають дещо недоречно.
  • Лофт часто асоціюють тільки з металом або деревом, забуваючи про те, що і скло може відмінно вписатися в такий інтер'єр. Але тут варто віддавати перевагу грубим і злегка «солоним» виробам, тому складні форми і матові поверхні будуть ідеальним вибором.

Де краще використовувати скло тільки в аксесуарах

Якщо ви любите вікторіанський стиль або прованс, то краще не вибирати великі предмети меблів зі скла - в таких напрямках віддавайте перевагу дереву і текстилю, а скло вибирайте для дзеркал або аксесуарів.

Новинки

Браузер устарел