Каталог товарів
Все, що ви хотіли дізнатися про скляні журнальні столики
27.09.2019

Журнальний столик зі скла - це в 90% випадків вдале інтер'єрне рішення. Він ідеально вписується в мінімалістичний або скандинавський інтер'єр, добре виглядає як з червоним, так і з білим диваном і ніколи візуально не збільшить простір. Чи є які-небудь секрети вибору тієї самої, правильної моделі з каталогу журнальних столиків зі скла? Спробуємо розібратися, як не помилитися з покупкою.

Стильний вибір

Незважаючи на те, що скло - дуже нейтральний матеріал, при грамотному підході, журнальний столик з цього матеріалу стане відмінним інтер'єрним акцентом. Що для цього потрібно?

Є кілька нюансів, які роблять прості меблі стильними та вишуканими:

  • Якість. Навіть не розуміючи цього, візуально нас приваблюють більш якісні і правильні вироби. Це повинна бути ідеально рівна і гладка поверхня зі скла, в міру тонка. Сама конструкція повинна бути акуратною, без недоречних кріплень і недоліків збірки.
  • Конструкція. Прості столики добре виглядають в мінімалізмі. Хочете здивувати друзів і знайомих - вибирайте варіанти з подвійною стільницею. Простір між поверхнями використовують для зберігання книг та інших предметів інтер'єру. Дизайнерські моделі дивують тим, як грамотно і неординарно можна використовувати скло для виробництва красивих, але дуже практичних меблів.
  • Додаткові матеріали. Якщо ви хочете розбавити скандинавський інтер'єр, то вибирайте комбінацію скла і дерева, мінімалізм і стиль середини 20-го століття ідеально доповнить столик з металевою основою. Додатковий декор на тему інтер'єру продовжить ансамбль і зробить покупку вдалою.

Не забувайте про те, що ми в «БЦ-стіл» завжди раді допомогти з вибором ідеальної меблів!

Новинки

Браузер устарел