Прийом замовлень на 2020 рік до 30.11.2020
Каталог товарів
Всі нюанси вибору кухонних столів зі скла
27.09.2019

Вивчаючи значний каталог кухонних столів зі скла, слід звертати увагу не тільки на вартість позиції, але і на її якісні і зовнішні характеристики. Ми розповімо, за якими критеріями вибирати ідеальні скляні меблі, щоб грамотно доповнити свій інтер'єр якісним і міцним виробом.

Матеріал

Головний параметр вибору - саме скло, яке використовували у виробництві столу для кухні. Матеріал вибирайте якісний, без видимих зовнішніх пошкоджень і подряпин, здуття і інших недосконалостей. В подальшому це суттєво скорочує термін служби столу. У «БЦ-стіл» ми ретельно перевіряємо кожну позицію на предмет браку, і до покупців надходять виключно якісні меблі.

Ведучи мову про кухонний стіл, то товщина стільниці повинна бути більше одного сантиметра і обов'язково з загартованого скла. Так вона витримає важкий посуд і стане ідеальним рішенням для обіднього столу. Краї скляної поверхні завжди повинні бути добре і рівномірно зашліфовані.

Якщо в будинку ростуть діти, то краще зупинитися на позиції з округленими кутами або взагалі на круглій стільниці - це набагато безпечніше.

Додатковим матеріалом для столу зі скла часто виступає або метал, або деревина. Цей нюанс важливо врахувати в розрізі стилістики вашого інтер'єру, адже по міцності і довговічності обидва варіанти рівноцінні.

Конструкція

Вибираючи стіл для кухні, заздалегідь продумайте місце його розташування та стільці. Комплект повинен підходити один одному по висоті - або це обідній стіл, або ж лаконічна і сучасна барна стійка з високими стільцями. Популярністю користується і меблі-трансформери. Так, один невеликий столик після нескладних маніпуляцій перетворюється на великий обідній стіл і розкладається. Зручне рішення для невеликих квартир.

Якщо хочете зробити акцент на столі зі скла, то вибирайте моделі з подвійним дном або кольоровим склом. Вони виглядають красиво і ефектно, не втрачаючи в тривалості служби та міцності.

Додаткові нюанси

Зверніть увагу на саму поверхню скла. Якщо вибираєте глянцеву, то доглядати за нею доведеться трохи складніше. Вона виглядає набагато ефектніше в холодних, офісних інтер'єрах або сучасному мінімалізмі. Якщо ж у вас - скандинавський інтер'єр або велика кількість вечірок з друзями, радимо придивитися до матової поверхні. Вона може бути будь-якого кольору і відтінку і набагато практичніше - на ній менш помітні сліди від пальців і пил.

Новинки

Браузер устарел