Каталог товарів
Всі нюанси вибору кухонних столів зі скла
27.09.2019

Вивчаючи значний каталог кухонних столів зі скла, слід звертати увагу не тільки на вартість позиції, але і на її якісні і зовнішні характеристики. Ми розповімо, за якими критеріями вибирати ідеальні скляні меблі, щоб грамотно доповнити свій інтер'єр якісним і міцним виробом.

Матеріал

Головний параметр вибору - саме скло, яке використовували у виробництві столу для кухні. Матеріал вибирайте якісний, без видимих зовнішніх пошкоджень і подряпин, здуття і інших недосконалостей. В подальшому це суттєво скорочує термін служби столу. У «БЦ-стіл» ми ретельно перевіряємо кожну позицію на предмет браку, і до покупців надходять виключно якісні меблі.

Ведучи мову про кухонний стіл, то товщина стільниці повинна бути більше одного сантиметра і обов'язково з загартованого скла. Так вона витримає важкий посуд і стане ідеальним рішенням для обіднього столу. Краї скляної поверхні завжди повинні бути добре і рівномірно зашліфовані.

Якщо в будинку ростуть діти, то краще зупинитися на позиції з округленими кутами або взагалі на круглій стільниці - це набагато безпечніше.

Додатковим матеріалом для столу зі скла часто виступає або метал, або деревина. Цей нюанс важливо врахувати в розрізі стилістики вашого інтер'єру, адже по міцності і довговічності обидва варіанти рівноцінні.

Конструкція

Вибираючи стіл для кухні, заздалегідь продумайте місце його розташування та стільці. Комплект повинен підходити один одному по висоті - або це обідній стіл, або ж лаконічна і сучасна барна стійка з високими стільцями. Популярністю користується і меблі-трансформери. Так, один невеликий столик після нескладних маніпуляцій перетворюється на великий обідній стіл і розкладається. Зручне рішення для невеликих квартир.

Якщо хочете зробити акцент на столі зі скла, то вибирайте моделі з подвійним дном або кольоровим склом. Вони виглядають красиво і ефектно, не втрачаючи в тривалості служби та міцності.

Додаткові нюанси

Зверніть увагу на саму поверхню скла. Якщо вибираєте глянцеву, то доглядати за нею доведеться трохи складніше. Вона виглядає набагато ефектніше в холодних, офісних інтер'єрах або сучасному мінімалізмі. Якщо ж у вас - скандинавський інтер'єр або велика кількість вечірок з друзями, радимо придивитися до матової поверхні. Вона може бути будь-якого кольору і відтінку і набагато практичніше - на ній менш помітні сліди від пальців і пил.

Новинки

Браузер устарел