Каталог товарів
Всі За і Проти скляних меблів в домі
27.09.2019

Незалежно від трендів інтер'єру, скло вважається завжди актуальним дизайнерським рішенням для оформлення квартири або приватного будинку. Завдяки відчуття легкості і податливості до декорування, скляні меблі добре вписується як в класичний інтер'єр або модерн, так і в мінімалізм і навіть популярний сьогодні скандинавський стиль.

Якщо ж ви до сих пір злегка побоюєтеся на вигляд крихких скляних меблів, ми підготували невеличкий матеріал з перевагами і недоліками цього матеріалу в інтер'єрі.

Переваги меблів зі скла

Головна перевага скляних меблів - це її зовнішній вигляд. Вона легка і ненав'язлива, що особливо цінно в інтер'єрах, де основний акцент на себе переймають стіни, інші предмети меблів або текстиль. Скляний легко впишеться в оформлення кімнати навіть після ремонту. При належному догляді такий предмет інтер'єру буде актуальним не один рік.

Продовжуючи тему зовнішнього вигляду скляних меблів, варто відзначити, що скло в обробці - дуже податливий матеріал. При необхідності, поверхня можна зробити матовою або кольоровий і навіть додати позолоту.

Також слід розвіяти міфи щодо міцності та тривалості експлуатації скляних меблів:

  • Сучасні поверхні зі скла - дуже міцні. Завдяки накалюванню матеріал стає в рази витривалішими і витримує десятки кілограм ваги. При цьому, сама стільниця або полиця не повинні бути надмірно товстими і не естетичними.
  • Поверхня зі скла захищена від подряпин і пошкоджень. Звісно, від занадто інтенсивного впливу абразивом така обробка вберегти не зможе, але при побутовому використанні і делікатного прибирання на ваших скляних поверхнях не будуть залишатися подряпини і пошкодження.

Недоліки скляних меблів

Єдиною проблемою меблів зі скла може стати проблематичність в догляді. Якщо ви вибираєте прозорі полки або стільниці, на них видно пил і сліди від пальців. З іншого боку, цієї проблеми позбавлені матові і кольорові поверхні зі скла.

На щастя, сучасні засоби для прибирання дозволяють очистити практично будь-яку поверхню без додаткового впливу абразивом. Якщо дотримуватися правил догляду за склом, то і прослужить меблі дуже довго.

Якщо ви хочете купити меблі зі скла з мінімальною кількістю недоліків і стильним дизайном - зверніть увагу на пропозицію від «БЦ-стіл».

 

Новинки

Браузер устарел